Hakkımızda

Kral Mert Hotel deneyimleri yenileyen bir marka olup siz değerli müşterilerimize Tarihe bir soluk olan İstanbul'un en güzel yerinde hizmet vermeye başlamıştır. Şık ve modern tasarımın en güzel örneklerini sergileyen odaları, hayatınızı kolaylaştıracak kişiye özel servis ve hizmetleri, her an güler yüzlü, size hizmet vermeye hazır profesyonel ekibiyle yanı başınızda.

Tarihe yerleri görmek için bir adım atmanız yeterli. Kapalı Çarşısı,Mısır Çarşısı,Eminönü ve diğer tarihi yerlere çok yakın her odada Tv. her odaya özgü banyosu bulunmakta. Hotel diğer mekanlara göre daha modern ve ferah bir yapıda tasarlanmış olup girişte ferah bir lobi ve açık büfe bulunmaktadır.ayrıca tüm odalarda yangın detektörü bulunmaktadır.

Küçük Pazar saatçi yokuşu bu modern binayla farklı bir mekana sahip olmuş bulunmakta Temiz ,modern ve güvenli bir Hotel de kalmak isteyenler için Kral Mert Hotel tam aradığınız bir yer. Topkapı Sarayı ,Ayasofya ,Yerebatan Sarnıcı ,Sultanahmet Camii,Kapalı Çarşı ,Mısır Çarşısı ,Arkeoloji Müzesi ,Türk ve İslam Eserleri Müzesi ,Çini Müzesi ,Hipodrom,SENTEZ DESIGN